Шановні абоненти!

Доводимо до вашого відома, що адміністрацією ТОВ “КОМОН” здійснено всі можливі заходи, щоб надавати доступ до Інтернету навіть в умовах відсутності електроенергії. Для того, щоб у вас вдома був WIFI з доступом до Інтернету* (коли у вас відключено центральне енергопостачання) необхідно під’єднати 2 пристрої до елементів автономного живлення (акумулятор, power bank, ecoflow, генератор та інше): оптичний термінал та WIFI роутер. Дані споживання електроенергії цих пристроїв можна переглянути на маркуванні цього пристрою, розташованому на його нижній стороні.

Окрім того, ви можете користуватись інтернетом без WIFI, підключивши оптичний термінал напряму до ноутбука. Тоді вам потрібно буде заживити лише один пристрій – оптичний термінал.

*Ця інформація стосується лише абонентів, що мешкають в приватних будинках. Якщо ви мешкаєте в квартирному будинку і у вас є автономний пристрій генерування енергії, напишіть нам, ми зберемо інформацію і будемо шукати можливість вирішити питання з автономним живленням для світч-пристрою, розташованому у вашому під’їзді.