Оформити заявку на підключення можна через наш контакт-центр: по телефону, Viber, Telegram чи Facebook.

Якщо ви бажаєте підключитись до нашої мережі:
1. Зателефонуйте або напишіть нам свою адресу. Ми визначимо технічну можливість підключення вашого будинку/квартири та повідомимо вас про термін здійснення підключення.
2. В домовлений час до вас приїде наша бригада та здійснить фізичне підключення.*

Для включення Вам знадобиться персональний комп’ютер, ноутбук або wi-fi маршрутизатор (роутер) з мережевою картою FAST ETHERNET або GIGABIT ETHERNET (є у всіх сучасних комп’ютерах).

*Фізичне підключення включає монтаж кабелю від технічного майданчика оператора до будинку/квартири абонента. Для заведення кабелю в будинок/квартиру абонента використовується існуючий отвір або буриться окремий отвір в стіні або в коробці вхідних дверей діаметром 10 мм. За бажанням абонента робляться отвори всередині приміщення абонента. Місце буріння отвору вказується абонентом. Усі ризики пов’язані з перебуванням під штукатуркою прихованої електричної, телефонної, проводки, коаксіальних телевізійних кабелів, інших елементів інженерної інфраструктури покладаються на абонента і в разі порушення цілісності таких мереж, роботи з відновлення та компенсації збитку не проводяться. Кабель обжимається конекторами RG-45 з боку абонента та оператора. Також сюди входить одноразове налаштування персонального комп’ютера абонента або wi-fi маршрутизатора (роутера) абонента. В кінці процедури підключення абонент повинен переконатись що він може вільно працювати в мережі інтернет зі свого комп’ютера або інших пристроїв.

3. Перед підключенням вам необхідно ознайомитися з правилами користування мережею та умовами договору про надання телекомунікаційних послуг на нашій веб-сторінці або натиснути тут.
4. Після підключення до інтернету у Вас буде деякий час, щоб протестувати зв’язок та переконатись в його якості. І лише після цього у вас буде можливість зустрітись з нашим представником в зручний для вас час, щоб підписати договір та здійснити оплату за підключення і перший місяць роботи в мережі Інтернет.

Увага! Послуги з підключення не включають:

    • Монтаж кабелю по усій будівлі абонента, переміщення меблів, укладання під плінтус, інші монтажні роботи всередині будинку/квартири абонента;
    • Переустановку операційних систем або будь-якого іншого програмного забезпечення на компьютері абонента;
    • Установка антивірусного програмного забезпечення на комп’ютері абонента;
    • Налаштування активного мережевого обладнання клієнта, а саме бездротових адаптерів, ігрових приставок, медіа шлюзів, супутникових ресиверів, будь-якого іншого обладнання абонента, призначеного для роботи в мережі Інтернет.

ДЛЯ БІЗНЕСУ

Ми пропонуємо телекомунікаційні послуги для вашого бізнесу, враховуючи різноманітність сфер діяльності і потреби кожного окремої компанії чи ФОП. Індивідуальний підхід до кожної компанії-клієнта забезпечується завдяки постійному розвитку технологій та компетентним менеджерам. З питань підключення вашої компанії до нашої мережі пишіть або телефонуйте +38 050 372 11 39 і ми підберемо для вас зручні тарифи та можливості комплексної розбудови телекомунікацій на вашому підприємстві.