Виміряти швидкість

В мережі Інтернет існує тисячі сервісів для вимірювання швидкості Інтернету. Вам необхідно обрати найближчий сервер з мінімальною кількістю реклами або скористатись рекомендованим нами (переконайтесь, що ваш браузер містить встановлений Flash плеєр). Для переходу на сторінку вимірювання натисніть тут →

www.speedtest.net

Для найбільш достовірної перевірки швидкості з'єднання з Інтернетом необхідно:
1. Підключити мережевий кабель безпосередньо до комп'ютера (в мережеву плату), минаючи роутери, точки доступу та інше активне мережеве обладнання.
2. Припинити роботу всіх програм закачування та спілкування, які можуть вплинути на результати вимірювань (у першу чергу, це стосується менеджерів із завантаження фалів на зразок Bittirrent, eMule, FlashGetEmule, DC ++, торренти, ICQ, Skype,і т. п. Вимкніть поштові клієнти, Інтернет-радіо, Google Talk, ICQ, IRC та інші додатки, оскільки вони так чи інакше використовують Інтернет-трафік).
3. Залиште тільке одне відкрите вікно та лише одну вкладку Вашого інтернет браузера зі сторінкою служби, яку ви використовуєте для вимірювання, а післі старту вимірювання згорніть її (оскільки усі такі служби містять рекламні оголошення, які використовують додатковий трафік).
4. Якщо у вас встановлені антивіруси - рекомендуємо їх відключати на час тестування каналу.
5. Після відключення всіх програм, які вимагають Інтернет з'єднання, упевніться в цьому натиснувши Ctrl+Shift+Esc (для Windows), потім перейдіть на вкладу "Мережа" і подивіться на графіки активності Iнтернет з'єднання, якщо шкала не піднімається вище позначки 1%, то Ви зробили все правильно.
6. Далі, в цьому ж вікні (Диспетчер завдань Windows) перейдіть на вкладку "Швидкість" та спостерігаючи завантаження процесора проведіть тест. Під час тесту завантаження процесора не повинно досягати відмітки 100% (в іншому випадку результати будуть недостовірні через повільність вашого компьютера).
7. Для достовірності проведіть тест кілька разів!
Примітка: Ще раз акцентуємо Вашу увагу на те, що мережевий кабель, наданий провайдером, повинен бути підключеним безпосередньо в мережеву карту комп'ютера, а не в роутер або точку доступу wi-fi, інакше тести швидкості можуть бути не коректні.
Варто знати!
Швидкість Інтернету - це кількість біт, переданих з віддаленого комп’ютера за певний час. В цілому, всі способи, як перевірити швидкість Інтернету, базуються саме на цьому принципі: під час випробування один з комп’ютерів пересилає на інший невеликий обсяг інформації, що відправляється потім назад. Час, витрачений на передачу даних, заміряється, і в підсумку виводиться результат тесту. Нерідко замовлена вами швидкість Інтернету не збігається з дійсною. Насправді, вона залежить від ряду чинників, які ми не в змозі усунути. Якщо різниця між справжньою швидкістю і зазначеної становить не більше 10%, значить, все нормально: такі невеликі відхилення — в порядку речей. У той же час, якщо розбіжність набагато більше 10%, ви маєте право звернутися до нас з вимогою усунути неполадки на ділянці мережі, а потім заново перевірити швидкість Інтернет з’єднання, щоб переконатися в тому, що мережа працює нормально.