Підключитись

Якщо ви бажаєте підключитись до нашої мережі:

1. Зателефонуйте нам або залиште онлайн-заявку тут. Ми визначимо технічну можливість підключення вашого будинку/квартири та повідомимо вас про термін здійснення підключення.

2. В домовлений час до вас приїде наша бригада та здійснить фізичне підключення.

Для включення Вам знадобиться персональний комп'ютер, ноутбук або wi-fi маршрутизатор (роутер) з мережевою картою FAST ETHERNET або GIGABIT ETHERNET (є у всіх сучасних комп'ютерах). Фізичне підключення включає монтаж кабелю від технічного майданчика оператора до будинку/квартири абонента. Для заведення кабелю в будинок/квартиру абонента використовується існуючий отвір або буриться окремий отвір в стіні або в коробці вхідних дверей діаметром 10 мм. За бажанням абонента робляться отвори всередині квартири абонента. Місце буріння отвору вказується абонентом. Усі ризики пов'язані з перебуванням під штукатуркою прихованої електричної, телефонної, проводки, коаксіальних телевізійних кабелів, інших елементів інженерної інфраструктури покладаються на абонента і в разі порушення цілісності таких мереж роботи з відновлення та компенсації збитку не проводяться. Кабель обжимається конекторами RG-45 з боку абонента та оператора. Також сюди входить одноразове налаштування персонального комп'ютера абонента або wi-fi маршрутизатора (роутера) абонента. В кінці процедури підключення абонент повинен переконатись що він може вільно працювати в мережі Інтернет зі свого комп'ютера або іншого необхідного пристрою.

3. Перед підключенням вам необхідно ознайомитися з правилами користування мережею та умовами договору про надання телекомунікаційних послуг на нашій веб-сторінці або натиснути тут.

4. Зустрітись з нашим представником та підписати договір.

5. Здійснити оплату за підключення та перший місяць роботи в мережі Інтернет.

 

Увага! Послуги з підключення не включають:
  • Монтаж кабелю по квартирі абонента, переміщення меблів, укладання під плінтус, інші монтажні роботи всередині будинку/квартири абонента. 
  • Переустановку операційних систем або будь-якого іншого програмного забезпечення на компьютері абонента.
  • Установка антивірусного програмного забезпечення на комп'ютері абонента.
  • Налаштування активного мережевого обладнання клієнта, а саме бездротових адаптерів, ігрових приставок, медіа шлюзів, супутникових ресиверів, будь-якого іншого обладнання абонента, призначеного для роботи в мережі Інтернет.